News

News zdjęcie id 1041

I Turniej Szachowo Warcabowy o Puchar Wójta

08.04.2019

W piątek, 5 kwietnia 2019r., w Mediatece w Szczańcu odbył się I Turniej Szachowo Warcabowy o Puchar Wójta. Do rozgrywek szachowych stanęło 12 uczestników, natomiast swoich szans w warcabach próbowało 11 graczy w różnym wieku. Po zaciętych partiach, które trwały prawie 2 godziny, przyszedł czas na nagrody. Pan Krzysztof Neryng, Wójt Gminy Szczaniec wspólnie z Martą Napierałą, dyrektorem CKiB w Szczańcu oraz inicjatorką turnieju Panią Lucyną Trymbulak wręczyli zawodnikom pamiątkowe dyplomy, czekolady oraz to na co wszyscy czekali...Puchary! W kategorii Szachy klasyfikacja wyglądała następująco: