Logo Szczaniec

News

News zdjęcie id 754

„NCBR dla firm” – spotkanie z ekspertami w Zielonej Górze

04.07.2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z Lubuskiego na BEZPŁATNE spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać DOTACJĘ NA ROZWÓJ FIRMY!

Spotkanie odbędzie się 5 lipca 2018 r. w godzinach od 9:30 do 13:30 w Zielonej Górze w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego w Auli przy ul. Wysockiego 2 (Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii), a nie w małej salce przy ul. Syrkiewicza 6 (jak wskazano na plakacie).

Formularz zgłoszeniowy wraz z agendą spotkania znajdują się na stronie: 

https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-zielonej-gorze/

NCBR dla firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców, podczas których przedsiębiorcy będą mogli poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dla rozwoju swojego biznesu. Eksperci NCBiR zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą lubuskim firmom na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia NCBR. Odpowiedzą także na wszelkie pytania z strony przedsiębiorców.

Podobne spotkanie zostanie zorganizowane przedsiębiorców z północy województwa w Gorzowie Wlkp. w drugiej połowie roku 2018.

 

Wójt gminy zaprasza

KRZYSZTOF NERYNG

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.