Logo Szczaniec

News

News zdjęcie id 751

Wycieczka do Wioski zabaw dziecięcych BOGILU oraz Parku Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze

02.07.2018

Dnia 13.06.2018r uczniowie klasy I, III i V Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Smardzewie wyruszyli na wycieczkę autokarową do Wioski zabaw dziecięcych BOGILU, miejsca, które pozwala na relaks, wspaniałą zabawę i wypoczynek na łonie natury. Do dyspozycji dzieci znajdowały się labirynty, tory przeszkód, zjeżdżalnie, trampoliny, domki i wiele innych zabawek. Oprócz tego: stożek wspinaczkowy, cymbergaje, stoły bilardowe, stół do tenisa. Również na powietrzu znajdował się duży plac zabaw, z których dzieci mogły korzystać bez ograniczeń. Ponadto na terenie zadaszonym był Mini Bar, oferujący ciepłe i zimne przekąski, słodycze, napoje oraz lody. Nasze dzieci miały zapewniony obiad. Wycieczka okazała się dla dzieci wspaniałą zabawą spełniającą najskrytsze marzenia. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji uczniowie pożegnali się z tym bajkowym miejscem i wrócili do szkoły.

Tego samego dnia uczniowie klasy IV, VI, oraz VII wyruszyli na wycieczkę do Parku Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze.   Na miejscu, profesjonalni instruktorzy udzielili naszym uczniom kilku rad, dzięki którym w pełnym bezpieczeństwie mogli cieszyć się zabawą. Uczniowie mieli do dyspozycji 75 trampolin, basen z gąbkami, dwa boiska do koszykówki oraz do zbijaka. Była to świetna atrakcja dla dzieci w każdym wieku. Skakaniu i radościom nie było końca.

            Wyjazd uczniów został zorganizowany przez Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Smardzewie oraz dofinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczańcu.

 

Wójt gminy zaprasza

KRZYSZTOF NERYNG

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.