Logo Szczaniec

News

News zdjęcie id 1490

UROCZYSTOŚĆ PRZEKAZANIA MŁODZIEŻOWEJ RADZIE GMINY SZCZANIEC SPECJALNEJ INSTALACJI KOSZA W KSZTAŁCIE SERCA

07.12.2020

W piątek, 4 grudnia, na boisku rekreacyjnym Szkoły Podstawowej w Szczańcu odbyła się miła uroczystość przekazania Młodzieżowej Radzie Gminy Szczaniec specjalnej instalacji w postaci kosza w kształcie serca, w którym uczniowie i mieszkańcy gminy będą mogli sprawnie gromadzić nakrętki plastikowe.

     Fundatorem instalacji jest firma Seco/Warwick ze Świebodzina, reprezentowana na uroczystości przez panią Małgorzatę Zapart, która dokonała symbolicznego „odsłonięcia Serca”.

     Obecni byli również Wójt Gminy Szczaniec - pan Krzysztof Neryng, Przewodniczący Rady Gminy - pan Daniel Sokołowski, Dyrektor Szkoły w Szczańcu - pan Jacek Melnyk, Przewodnicząca MRG - Marianna Nowacka oraz Państwo Skrzypczakowie z córką Luizą, dla której uczniowie od kilku lat zbierają nakrętki, aby za uzyskane w ten sposób środki finansowe wspomagać rehabilitację dziewczynki.

    W podziękowaniu za szczodry dar, przedstawiciele gminy Szczaniec przekazali firmie Seco/Warwick słodkie upominki – miód ze szczanieckich pasiek!

   Dziękujemy serdecznie firmie Seco/Warwick za tak piękny wkład w kształtowanie wśród naszych najmłodszych mieszkańców postaw prospołecznych, pełnych empatii do drugiego człowieka.

   Ponieważ kosz - serce na boisku jest dostępny całą dobę, serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy do wsparcia uczniów w tym jakże pozytywnym działaniu!

 

 

 

                                 

 

 

Wójt gminy zaprasza

KRZYSZTOF NERYNG

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.